Збільшуємо простір у квартирі

Привіт. Сьогодні поговоримо про розширення простору в квартирах, ціни на певні види робіт, а також на грамотну розстановку меблів та вузлів дизайну!

Щоб не бути нудним і зайняти у вас багато часу, одразу перейдемо до справи. Перш ніж ви намалюєте свій неповторний дизайн у голові, спробуйте знайти його на картинках в інтернеті, але завжди пам'ятайте про розміри своїх кімнат. В інтернеті дуже часто використовують кімнати досить великих розмірів, ніж у вас. Тому уважно вдивляйтесь у дизайни інших кімнат.

Друга підказка. Ви можете самі вдома, промалювати в двомірному вигляді на аркуші малюнок малюнок, але дотримуйтесь масштабів. Це допоможе вам при подальшому плануванні.

Третя підказка. Враховуйте побажання всіх членів сім'ї, робіть грамотне перепланування, бо витрати можуть бути приголомшливими.

Про ціни на дизайн інтер'єрів! Ціни на дизайн інтер'єру, різні, але завжди дизайнери дотримуються якихось меж і тому по Запорізькому регіону на 2020 рік ціни становлять від 150 грн за м/2 до 500 грн. Це все залежить від проекту, його фотореалістичності тощо.

Про ціни на технічний дизайн! Тут уже ціни ходять по менше і суми криються в межах від 150 м/2 до 300 грн. Тому вам вирішувати чи потрібен вам дизайн інтер'єру з фотореалістичними картинками, або просто технічний професійний проект без картинок, але з усіма змінами, що вносяться, і технічними моментами. Тут ви можете ознайомитися з кресленнями, натиснувши на наступне посилання. ТЕХНІЧНИЙ ДИЗАЙН ПРОЕКТ