Вибираємо будівельників для ремонту частину-1

Монтаж потолка из гипсокартона

Сьогодні поговоримо про вибір підрядника-будівельника для капітальних, будівельно-оздоблювальних робіт.

     Напевно мало хто з вас знає, як можна знайти грамотного будівельника та ще й такого, щоб міг відповісти на всі ваші запитання!

    Найголовніше, напевно в цьому виборі буде це те, що у людини (будівельника-оздоблювальника) буде великий досвід за плечима. Не соромтеся дзвонити ставити запитання, що вміють робити, як правильно робити ремонт, з чого краще починати, що вони можуть порекомендувати, чим вони можуть довести, що саме вони, це майстри, які потрібні для ремонту квартири або приватної власності. Якщо ви зателефонувавши потрапили на грамотного майстра, вам не потрібно буде дуже багато у нього, щось розпитувати, зазвичай такі майстри все розповідають вам самі, якою чергою виконується ремонт, послідовність, звітність.
    Грамотно побудовані кроки етапів ремонту порадують вас і не дадуть вам опинитися в безвиході. Можу сміливо заявити, що 80% замовників не знають, що таке грамотний та якісний ремонт. Щоб дізнатися, вам необхідно буде просидіти біля монітора не одну ніч, щоб переглянути ролики усіляких майстрів на відеоресурсах. Або знайти будівельників за рекомендацією, хороший поворот подій, але не завжди так як хотілося б. Як було вище сказано, що не багато Замовників розбираються в якісному ремонті. Навіть ви побувавши в гостях у своїх знайомих, яким недавно зробили ремонт, можете багато чого не побачити. Це стосується не всіх майстрів, а лише халтурників та бракоделів.
     Як знайти майстра чи бригаду. Виберіть майстра, фірму, приватника тощо. який телефон вам більше сподобався у вашому регіоні і задайте питання (Мені потрібен ремонт приміщення, мені потрібно зробити геометрію приміщення) на що вам може прозвучати відповідь (що означає геометрію, взаємно і так далі) не ліпі відповіді або буде нити, що потрібно приїхати подивитися, так прямо сказати не можу типу цих відповідей остерігайтеся. Нормальний майстер відповість, та ми готові вирівняти вам стіни в кутах під 90*, по вертикалі та стелі з підлогами по горизонталі, але це може призвести до зменшення вашого простору кімнати або квартири, також це може призвести до збільшення витрати будівельних матеріалів, але ми намагатимемося мінімізувати список витрат на створення геометрії приміщення. У геометрії приміщення всі ваші кути дорівнюватимуть 90*

Щоб знайти спеціалістів для ремонту квартири, вам знадобиться перші ази в ремонті, щоб з легкістю і представляючи ви могли задати прості, але в той же час дуже складні для будівельників питання, 1) Ви мені зможете зробити рівні кути? Вивести геометрію приміщення? 2) Якими ви користуєтеся гіпсовими розчинами? В Україні найякісніший матеріал за оптимальною ціною якості - це, звичайно ж, KNAUF. Штукатурка-ротбанд ROTBAND, шпаклівка фініш FINISH. Не потрібний мультифініш, хто б вам, що не казав. За допомогою FINISH KNAUF стіна робиться ідеальною, дихаючою свіжою і легкою, а також дуже міцною. Та трохи туго шліфується, ну а якість зате яке просто вогонь!

У добрих будівельників є за плечима обов'язково якісний професійний і не лише будівельний інструмент. Як тільки будівельник у вас гроші попросив на інструмент купити, женіть у шию. У шпаклівників шпателя не чорні по 30-50грн, а ось щось дорожче інакше нашпаклює він вам. Правило для штукатурки обов'язково тільки нове 3шт, не служать вони довго так як алюмінієві. І коли ними ковзаєш по маяках утворюються вирви на гребені і все, купуємо нове. У середньому на квартиру йде 2,5 м/п = 1шт 2м/п=2шт та 1,5м/п=1шт. Тут вибачте товариші наші Замовники, це витратний інструмент тому за ваші кошти, а також чорні дешеві шпателя, респіратори, рукавички, відрізні диски і по дрібницях тощо.