Вибираємо будівельників для ремонту частину-2

Монтаж потолка из гипсокартона

Сьогодні поговоримо про вибір підрядника-будівельника для капітальних, будівельно-оздоблювальних робіт.

     Напевно мало хто з вас знає, як можна знайти грамотного будівельника та ще й такого, щоб міг відповісти на всі ваші запитання!

    Найголовніше, напевно в цьому виборі буде це те, що у людини (будівельника-оздоблювальника) буде великий досвід за плечима. Не соромтеся дзвонити ставити запитання, що вміють робити, як правильно робити ремонт, з чого краще починати, що вони можуть порекомендувати, чим вони можуть довести, що саме вони, це майстри, які потрібні для ремонту квартири або приватної власності. Якщо ви зателефонувавши потрапили на грамотного майстра, вам не потрібно буде дуже багато у нього, щось розпитувати, зазвичай такі майстри все розповідають вам самі, якою чергою виконується ремонт, послідовність, звітність.

Монтаж потолка из гипсокартона

    Грамотно збудовані кроки етапів ремонту порадують вас і не дадуть вам опинитися в безвиході. Можу сміливо заявити, що 80% замовників не знають, що таке грамотний та якісний ремонт. Щоб дізнатися, вам необхідно буде просидіти біля монітора не одну ніч, переглянути ролики усіляких майстрів на відеоресурсах. Або знайти будівельників за рекомендацією, хороший поворот подій, але не завжди так як хотілося б. Як було вище сказано, що не багато Замовників розбираються в якісному ремонті. Навіть ви побувавши в гостях у своїх знайомих, яким недавно зробили ремонт, можете багато чого не побачити. Це стосується не всіх майстрів, а лише халтурників та бракоделів.
     Як знайти майстра чи бригаду. Виберіть майстра, фірму, приватника тощо. який телефон вам більше сподобався у вашому регіоні і поставте питання (Мені потрібен ремонт приміщення, мені потрібно зробити геометрію приміщення) на що вам може прозвучати відповідь (що означає геометрію, сенс і так далі) не ліпі відповіді. Нормальний майстер відповість, та ми готові вирівняти вам стіни в кутах під 90*, по вертикалі та стелі з підлогами по горизонталі, але це може призвести до зменшення вашого простору кімнати або квартири, також це може призвести до збільшення витрати будівельних матеріалів, але ми постараємося мінімізувати перелік витрат на створення геометрії приміщення. У геометрії приміщення всі ваші кути дорівнюватимуть 90*

Нам недавно зателефонував наш замовник, який не чекаючи нас найняв на роботу інших майстрів і як виявилося, це був сімейний поспіль батько з сином. Нічого поганого в цьому немає, єдине це те, що у них не вистачає професіоналізму, точніше сказати вони делітанти. Замовник про старшого відгукувався, як про професійний електрик!
    Мені зателефонувала дружина замовника і попросила мене подивитися на те, які роботи зараз ведуться, як вони зроблені і чи це все правильно за планом ремонту. Так ось після відвідування об'єкта було виявлено одні суцільні помилки. Півтора місяці робіт і все порожнє. Пораховано збитки у сумі 37000грн. Нас запросили майже вчасно.
    У зв'язку з такими сумними подіями вони далі не стали ризикувати брати майстрів дилетантів і вирішили не поспішати, а трохи почекати нашого закінчення об'єкта і переїзду до них. Ми погодилися переробити все, закупити якісний будівельний матеріал і дотримуватися суворих правил ремонту.

Таких прикладів, як цей у спогадах залишилося дуже багато за нашу кар'єру, яка починається далекого 2001 року. Вибирайте майстрів тільки професіоналів, цим ви заощадите на будівельних матеріалах, оплату за роботи, а найголовніше у вас буде якісний ремонт, який служитиме вам довгі роки.