Монтаж гіпсокартону своїми руками!

Монтаж потолка из гипсокартона

Сьогодні поговоримо про те, як зробити стелю з гіпсокартону. Ви навчитеся робити якісну, рівну стелю своїми руками. Давайте тепер перерахуємо які інструменти потрібні для того, щоб зробити хорошу стелю? Перше і найголовніше у вас повинен бути перфоратор і шуруповерт: рівень, рулетка, відбивний шнур, лазерний рівень або гідрорівень, шуруп 25мм по металу, гвинт самосвердлувальний по металу 10мм, нейлоновий дюбель з універсальним саморізом, ES-підвіси для CD-про -профіль, UD-профіль.

    Найголовніше, щоб ви мали уявлення як, що і навіщо потрібно робити. Спочатку беремо напрямний профіль і прибиваємо його по периметру стін, по мітках, що відбилися на стіні лазерним рівнем або гідрорівнем. Після цього вибираємо довгу стіну і від неї по короткій стіні з кута починаємо розмітку по 40 сантиметрів, саме по 400 міліметрів ні більше, ні менше. Для розмітки краще попросити, щоб допомогли, тримаючи кінець рулетки в кутку і витягаючи її, у міру довжини вашої короткої стіни. Так само зробіть і з протилежної стіни!
    Якщо у вас кімната довша за 4 метри вам доведеться з'єднати CD профіль між собою. Для цього ми беремо два шматки UD профіля по 40 сантиметрів і вставляємо його в CD профіль заганяючи по 20см в місці розриву, старця прикручуємо блішкою між собою. Після того як ви з'єднали CD профіль або обрізали його по довжині з суцільного профілю, ви можете вільно вставляти його в напрямний профіль UD.