Ремонт ванних кімнат
Грамотне розміщення для сантехнічних предметів!

Ванна кімната. Виконаємо санвузол під ключ

Облаштування ванної кімнати для будь-якого замовника буде непростим завданням тому, що не кожен стикається з дизайном дсанвузла.

Друзі всім привіт сьогодні поговоримо про те, як зробити у ванній кімнаті грамотний та професійний ремонт! Існує ряд особливостей, які роблять дизайнери у ванній кімнаті, і це ніколи не вийде з моди

Ніяких гострих кутів;
Кожен думає про те, як зробити ванну безпечною з точки зору отримання травм
Підбір плитки
Кожен думає, що це легко, але, як показує практика, все навпаки
Тематика та оформлення
Ванна кімната засяє, якщо ви зробите кімнату санвузла в натуральних кольорах це бетон, камінь, граніт, мармур і дерево
Ергономічність інтер'єру
Дизайн ванної має бути настільки ергономічним, аж до найдрібнішої деталі
Простота експлуатації
Легкий підхід до прибирання будь-якої зони у ванній кімнаті за будь-яких умов
Якісна сантехніка
Покупки сантехнічних приладів повинні бути виправдані.

детская комната 2

Мдетская комната 1


Санвузол мрії Комплексний ремонт ванної кімнати під ключ

Тут потрібно не просто наляпати все, що вам необхідно, а грамотно ґрунтуючись на багаторічній практиці, вставити всі прилади санвузла в потрібне своє місце, для чого все буде розташовуватися там де це необхідно.

У цьому вам допоможуть кваліфіковані майстри компанії, які вже багато разів справлялися з поставленим завданням. Не треба переживати, що у вас, що щось відвалиться. Якщо бойлер знаходиться за туалетом зверху, якому не знайшлося іншого місця, в цьому випадку не переживайте, грамотне кріплення до вашої стіни всіх громіздких предметів, не дадуть шансу відірватися в момент вашої життєво важливої справи.

Унітаз та
Кожен думає про те, як зробити ванну кімнату безпечною з точки зору отримання травм
Підбір плитки
Кожен думає, що це легко, але, як показує практика, все навпаки
Тематика та оформлення
Ванна кімната засяє, якщо ви зробите кімнату санвузла в натуральних кольорах це бетон, камінь, граніт, мармур і дерево
Ергономічність інтер'єру
Дизайн ванної має бути настільки ергономічним, аж до найдрібнішої деталі
Простота експлуатації
Легкий підхід до прибирання будь-якої зони у ванній кімнаті за будь-яких умов
Якісна сантехніка
Покупки сантехнічних приладів повинні бути виправдані.

детская комната 2

Мдетская комната 1


Ремонт ванних кімнат Санвузол
Все про вологі приміщення

     Кваліфіковані майстри виконають недорогий, але дуже якісний комплексний ремонт під ключ у хрущовці, брежнуванні, сталінці. Крім цього, ми також приймаємо заявки на виконання оздоблювальних робіт у новобудовах, причому виконуємо ремонти у повній відповідності до вимог українських СНіПів, з урахуванням бажань конкретного замовника.

    Слід зазначити, що всі роботи ми робимо на професійному рівні, оскільки в нашій компанії працюють виключно кваліфіковані фахівці. Інженер-проектувальник здатний скласти проект будь-якої складності, втіливши цим мрію господаря в життя, реалізувавши всі його бажання. У проектно-технічній документації відображається специфікація матеріалів, їх обсяг, розрахункова вартість послуг, завдяки чому замовнику надається точна інформація про терміни та вартість ремонту. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, завдяки чому оздоблення виходить ексклюзивним.

    Ми відповідально підходимо до виконання всіх взятих на себе зобов'язань, відповідаючи не лише за якість, а й за обумовлений у договорі термін виконання робіт. Сучасні люди цінують час, тому потрібно, щоб ремонт був здійснений у точно обумовлений термін. Проте ремонт туалету та ванної кімнати - це далеко не всі послуги, які надає наша компанія, оскільки ми також надаємо консультації. Нашим спеціалістам можуть поставити будь-яке питання, що стосується стильового оздоблення, інтер'єру або дизайну, планування приміщення, матеріалів, що застосовуються, колірних рішень і так далі. Незалежно від типу ремонту та стильового рішення наші майстри гарантовано впораються з поставленим завданням.

    Вартість - найважливіший фактор. Саме вона визначає вибір конкретного ремонту та його рівня, оскільки всі замовники обмежені рівнем фінансового становища. Слід розуміти, що вартість ремонту залежить безпосередньо від низки чинників, саме - складності обробки, конкретних матеріалів, швидкості виконання. Кожен відвідувач, заглянувши на офіційну web-сторінку нашого сайту, може дізнатися всю інформацію, що його цікавить. Ми надаємо послуги не тільки в Запоріжжі, а й в Запорізькій області, тому до нас можуть звертатися багато жителів нашого регіону. Ремонт, який ми виконуємо, поділяється на такі етапи:


1) Монтаж водогону
каналізаційних та водопровідних систем

     На даному етапі фахівці демонтують старі трубопровідні комунікації, видаляють керамічну плитку, старе штукатурне покриття, ванну, унітаз, раковину, змійовик (рушникосушка). Як відомо, при виконанні даних робіт утворюється багато пилу, проте завдяки великому досвіду та застосуванню спеціалізованих інструментів майстра зводять його обсяг до мінімуму. Усі роботи виконуються максимально акуратно.

    Замовляючи якісний ремонт ванної кімнати під ключ у Москві, ми застосовуємо виключно сертифіковані матеріали. Крім цього, нові каналізаційні та водопровідні мережі проектуються і монтуються відповідно до нових технічних вимог. Ми встановлюємо спеціальні колектори для підтримання тиску на однаковому рівні при одночасному відкритті декількох точок водозабору. Звісно, ми монтуємо фільтри тонкого та грубого очищення, крани, вентилі лічильники-водоміри та все інше.


2) Капітальний ремонт
підлоги стін та стелі

     Майстри здійснюють повний ремонт стін у ванній кімнаті, що передбачає їх повне вирівнювання, для чого проводиться оштукатурювання, шпаклювання та ґрунтування. Після цього стіни обробляються керамічною/кахельною плиткою, гіпсокартоном або фарбуються, в залежності від обраного інтер'єрного стилю. Якщо площа санвузла маленька, не слід використовувати гіпсокартонні листи, оскільки вони зменшують фактичну площу приміщення. Найкраще рішення в такому випадку – це фарбування або художнє оформлення у вигляді 3D малюнків.

    Що стосується підлоги, краще всього застосовувати тут бетонну стяжку (як варіант, наливну підлогу), причому тут найефективніше зробити систему «тепла підлога». Адже в такому разі господарі отримують чудову систему опалення у ванній та туалеті. Капітальний ремонт ванних кімнат у Москві проводиться не тільки з урахуванням бажань клієнта, але з повним дотриманням технологічних вимог (ґрунтування поверхні, гідроізоляція, фінішне оздоблення).

    Стеля зазвичай виконується рейковим, проте може бути також гіпсокартонним або натяжним з ПВХ полотна, що визначається вибраним матеріалом та фінансовими можливостями замовника. Вартість роботи прораховуються індивідуально, залежно від обсягу та складності.


3) Монтаж Електричної проводки

    Згідно з вимогами ПУЕ встановлення сучасних побутових приладів має передбачати обов'язкове заземлення проводки, для чого слід також встановити відповідні розетки. У квартирі або приватному будинку передбачається монтаж лічильника, приладів ПЗВ та автомата відключення, точок для локального та основного освітлення. Якщо будинок старий, то нами передбачається обов'язкова заміна електропроводки на нову, відповідного перерізу та типу (мідний кабель).


4) Укладання плитки
гранітної, керамогранітної та керамічної

     Найкраще рішення при обробці ванної кімнати та туалету - використання керамічної плитки, яка має відмінні естетичні та експлуатаційні характеристики. Для неї використовується спеціальний клей, тому плитка кріпиться максимально міцно, відмінно переносячи перепади температур та вологості.

Досить ексклюзивним варіантом є мозаїчний малюнок, здатний зробити дизайн ванної кімнати або туалету яскравим і унікальним. Хороші естетичні властивості оздоблення, її стійкість до вологи та фізичного зносу, універсальність застосування, а також позитивні відгуки замовників – найкращі докази її надійності та довговічності.

    Оздоблення підлоги виконується за тією ж технологією, тільки для цього застосовують спеціальну плитку для підлоги, здатну витримувати сильні навантаження. Фактура, малюнок, схематичний візерунок - це та багато іншого вибирається індивідуально, причому у продажу можна знайти навіть плитки з фотозображеннями.


5) Монтаж дверей
доборів та лиштви до них

     Жоден ремонт санвузла під ключ не вважатиметься завершеним, якщо в ході роботи не буде поміняно дверні косяки та полотна. При цьому стиль та фактурний дизайн повинні відповідати загальному ремонту, що має надзвичайно важливе значення. Тут рекомендується скористатися порадами наших фахівців, які нададуть необхідну допомогу у виборі відповідного варіанту.

    На заключному етапі виконуються роботи з встановлення шафок, поличок, скриньок та інших сантехнічних аксесуарів (дзеркала рушникосушки, гачки, вішалки), які дозволяють зберігати все необхідне гігієнічне приладдя

    Ми допомагаємо замовнику домогтися вишуканості та краси, завдяки чому ванна зможе стати не тільки зручною та функціональною, а й ексклюзивною.Знаючи як легко втілити в життя найсміливіші бажання замовника у плані інтер'єрного оздоблення, сміливо рекомендуємо нас, як фахівців для ремонту вашої ванної кімнати та санвузла під ключ!


Ідеї Мінімалізм

    Практичність і лаконічність так само добре буде використано в рішеннях дизайну дитячої кімнати та всіх елементів інтер'єру, це означатиме лише про комфорт та затишок, що досягаються мінімальною кількістю меблювання та декору. Досягти успіху в мінімалізмі «мінімалізм», який підкорив усі країни Північної Європи, оформлення кімнати стане успішним варіантом втілення ваших уявлень про красу та практичність. Майже завжди оформлення кімнат у скандинавській стилістиці, використовується білий колір для обробки стін. Невелике приміщення з маленьким вікном найчастіше потребує саме такої світлої колірної гами. Білий колір та його наближені відтінки допоможуть не тільки створити візуальне збільшення обсягів кімнати, але й сприятиме поширенню природного освітлення, що стане ідеальним тлом для будь-яких меблів та аксесуарів.

детская комната

детская комната

Гарантія якості

5 років гарантійного та післягарантійного обслуговування

24/7 Прийом замовлень

Замовлення на ремонт ванних кімнат, душових кабін та санвузлів приймаємо цілодобово в онлайн режимі. Залишіть будь-ласка вашу заявку.

Ціни на роботи

Справедливі ціни для кожного нашого Замовника

Професійна, експертна оцінка вартості ремонту квартири у м. Запоріжжі. Виїзд безкоштовно до 15 км!

Revastroy, Запоріжжя

Малоповерхове будівництво будинків, а також басейни, сауни, лазні під ключ!

Revastroy, Запоріжжя

Професійний ремонт квартир, будинків, офісів + у подарунок технічний дизайн проект зі знижкою 50%!

Ревабуд, Запоріжжя

Залишіть заявку на ремонт, будівництво, співпрацю.